AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Doreza Magjike Per Pastrim

$ 5.28$ 20.93 (-75%)

In stock

Me ne fund dorezat magjike u krijuan!⠀
Boll me me doreza njeperdorimshe, doreza qe cahen pa i futur mire ne dore, doreza plastike qe me shume demtojne se sa sherbejne!⠀

Tani per ju kemi dorezat qe zgjasin shume, perdoren per cdo gje dhe jane super komode e te sigurta!⠀

Me to mund te lash enet, qenin, makinen, tualetin, kuzhinen etj.⠀

Jane 100% prej silikoni te grades ushqimore!⠀
Shume te thjeshta per tu pastruar, frenojne mikrobet dhe mund te lahen ne uje te ziere, mikrovale ose lavastovilje.⠀

Dorezat magjike jane miqte perfekt te cdo amvise.⠀

Me ne fund dorezat magjike u krijuan!⠀
Boll me me doreza njeperdorimshe, doreza qe cahen pa i futur mire ne dore, doreza plastike qe me shume demtojne se sa sherbejne!⠀

Tani per ju kemi dorezat qe zgjasin shume, perdoren per cdo gje dhe jane super komode e te sigurta!⠀

Me to mund te lash enet, qenin, makinen, tualetin, kuzhinen etj.⠀

Jane 100% prej silikoni te grades ushqimore!⠀
Shume te thjeshta per tu pastruar, frenojne mikrobet dhe mund te lahen ne uje te ziere, mikrovale ose lavastovilje.⠀

Dorezat magjike jane miqte perfekt te cdo amvise.⠀

 

Be the first to review “Doreza Magjike Per Pastrim”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu