fbpx

Doreza Magjike Per Pastrim

L990.00L1,980.00 (-50%)

In stock

Compare

Me ne fund dorezat magjike u krijuan!⠀
Boll me me doreza njeperdorimshe, doreza qe cahen pa i futur mire ne dore, doreza plastike qe me shume demtojne se sa sherbejne!⠀

Tani per ju kemi dorezat qe zgjasin shume, perdoren per cdo gje dhe jane super komode e te sigurta!⠀

Me to mund te lash enet, qenin, makinen, tualetin, kuzhinen etj.⠀

Jane 100% prej silikoni te grades ushqimore!⠀
Shume te thjeshta per tu pastruar, frenojne mikrobet dhe mund te lahen ne uje te ziere, mikrovale ose lavastovilje.⠀

Dorezat magjike jane miqte perfekt te cdo amvise.⠀


Na ndiqni  per me shume oferta.⠀

http://bit.ly/2y5Qwed⠀

•Porosia direkt në adresën që ju dëshironi.⠀
•Paguaj në momentin që merrni porosinë.⠀
•Brenda Unazes se Madhe te Tiranes transporti falas, jashte Unazes transporti 150 leke, jashte Tirane transporti 300 leke.⠀
Per porosi na kontaktoni ne Inbox ose 0697023821.⠀

Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shihni postimet e Instagram-it

    Instagram did not return a 200.

Main Menu