AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Doreza Per Kopshtin Latex

$ 10.45$ 20.89 (-50%)

In stock

Dorezat tona Latex jane produkti qe ju po kerkonit.

Multifunksionale dhe vijne me nje doreze gome dhe me nje doreze me kthetra per ta bere sa me te lehte germimin.

Keto doreza e bejne punen ne kopshtin tuaj shume te thjeshte dhe te bukur.

Tiparet:

1-Eshte mase standarte.
2-Me dizanj te rehatshem.
3-Cilesi e larte.
4-Nje pale doreza.

Dergesa Falas Ne Te Gjithe Shqiperine:

Na lejoni 2-4 dite per transportin jashte Tiranes.
Brenda Tiranes porosia ju vjen brenda dites.
Pagesa ne momentin kur dorezohet porosia.
Pagesat mund te behen edhe nepermjet PayPal.
20 Ditë Kthimi, Kur produkti ka probleme.
Telefono Tani: +355 69 70 23 821

Ne Ju Garantojme:

☑️  Pa tarifa te fshehura. ☑️  24/7 asistence @ishpejti.al
☑️  Pagesa te sigurta Cash ose PayPal.

Dorezat tona Latex jane produkti qe ju po kerkonit.

Multifunksionale dhe vijne me nje doreze gome dhe me nje doreze me kthetra per ta bere sa me te lehte germimin.

Keto doreza e bejne punen ne kopshtin tuaj shume te thjeshte dhe te bukur.

Tiparet:

1-Eshte mase standarte.
2-Me dizanj te rehatshem.
3-Cilesi e larte.
4-Nje pale doreza.

Dergesa Falas Ne Te Gjithe Shqiperine:

Na lejoni 2-4 dite per transportin jashte Tiranes.
Brenda Tiranes porosia ju vjen brenda dites.
Pagesa ne momentin kur dorezohet porosia.
Pagesat mund te behen edhe nepermjet PayPal.
20 Ditë Kthimi, Kur produkti ka probleme.
Telefono Tani: +355 69 70 23 821

Ne Ju Garantojme:

☑️  Pa tarifa te fshehura. ☑️  24/7 asistence @ishpejti.al
☑️  Pagesa te sigurta Cash ose PayPal.

Be the first to review “Doreza Per Kopshtin Latex”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu