AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Doreza Silikoni Per Pastrim

$ 5.40$ 21.40 (-75%)

In stock

Doreza Silikoni Per Pastrim

Dorezat tona te silikonit jane gjeja e duhur per ju.

Keto doreza eleminojne shpejti dhe thjeshte papastertite e eneve tuaja.

Vetem hidhini shampo dhe mund ti perdorni kudo, nga enet e deri tek pastrimi i tualetit.

Material i forte gome dhe pa asnje lloj kimikati te demshem.

Mund ti merrni me vete kudo.

Masat jane standarte per te gjitha duarte.

Ishpejti Merr Risi Shijo Cilesi.

Doreza Silikoni Per Pastrim

Dorezat tona te silikonit jane gjeja e duhur per ju.

Keto doreza eleminojne shpejti dhe thjeshte papastertite e eneve tuaja.

Vetem hidhini shampo dhe mund ti perdorni kudo, nga enet e deri tek pastrimi i tualetit.

Material i forte gome dhe pa asnje lloj kimikati te demshem.

Mund ti merrni me vete kudo.

Masat jane standarte per te gjitha duarte.

Ishpejti Merr Risi Shijo Cilesi.

Be the first to review “Doreza Silikoni Per Pastrim”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu