AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

DOREZË MBAJTËSE

$ 10.46$ 20.93 (-50%)

In stock

| Dorezë mbajtëse | parandalon rrëzimet e rrezikshme | instalohet në pak sekonda | material i pathyeshëm | mbron njerëzit e dashur |

Dorezë mbajtëse është një pajisje ‘serioze’ e krijuar për të parandaluar rrëzimet e rrezikshme.

E përsosur për përdorim në banjë, afër shkallëve, pranë karrigeve etj.

Instalohet në pak sekonda në çdo sipërfaqe të lëmuar vetëm duke shtypur çelësin e sigurisë (mbylljes).

Ajo mbërthehet fort dhe nuk lëviz.

Nëpërmjet kësaj doreze plastike ju mund të parandaloni rrëzimet gjatë hyrjes ose daljes nga vaska dhe jo vetëm.

Kjo dorezë mbajtëse mund të hiqet, zhvendoset pa asnjë mundim dhe mund të rivendoset po aq lehtë kudo, në çdo kënd ku ju do e keni të nevojshme, pa dëmtuar asnjë sipërfaqe.

Material ABS, plastikë e pathyeshme e shumë rezistente.

Mbroni njerëzit tuaj të dashur me një produkt që nuk kushton shtrenjtë.

Be the first to review “DOREZË MBAJTËSE”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu