fbpx

Doreze Multifunksionale

L990.00L1,980.00 (-50%)

In stock

Doreze Multifunksionale

Praktike dhe ideale per cdo shtepi.
Me material rezistent ABS
Ngjitet ne cdo siperfaqe ne pak sekonda.
Pa vida ose mjete te tjera pune.
Nuk jua demton vendin se ku do ta vendosni.
Perfekte per tualetin, kabinen e dushit, ngjitur me krevatin etj.
Ideale per cdo shtepi dhe mund ta merrni me vete kudo.
Cfare po pret, beje tenden tani.

Compare

Doreze Multifunksionale

Praktike dhe ideale per cdo shtepi.
Me material rezistent ABS
Ngjitet ne cdo siperfaqe ne pak sekonda.
Pa vida ose mjete te tjera pune.
Nuk jua demton vendin se ku do ta vendosni.
Perfekte per tualetin, kabinen e dushit, ngjitur me krevatin etj.
Ideale per cdo shtepi dhe mund ta merrni me vete kudo.
Cfare po pret, beje tenden tan.

Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shihni postimet e Instagram-it

    Instagram did not return a 200.

Main Menu