fbpx

Drejtues Shpine Smart Sensor

L1,200.00L2,400.00 (-50%)

In stock

Per nje qendrim korrekt dhe te shendetshem, per te lehtesuar dhimbjet e shpines dhe per te mbajtur trupin drejt e ne formen e duhur, perdorni korsene fantastike!
Mund te vishet ne cdo moment te dites nen rrobat tuaja te zakonshme!
Merre me vete ne zyre kur je para kompjuterit dhe do te shikosh rezultate te mrekullueshme brenda pak ditesh!
Ju tregon menjehere se kur nuk po qendroni drejte fale aftesise se saj me sensor.
Lereni te karikohet vetem 1 ore dhe mban deri ne 15 dite.
Praktike dhe perbehet nga nje material i bute dhe relaksues.
Perdoret per meshkuj dhe femra.
Mund ta vishni lehtesisht poshte bluzes dhe askush nuk do mundi tju dalloje.
Compare
Per nje qendrim korrekt dhe te shendetshem, per te lehtesuar dhimbjet e shpines dhe per te mbajtur trupin drejt e ne formen e duhur, perdorni korsene fantastike!
Mund te vishet ne cdo moment te dites nen rrobat tuaja te zakonshme!
Merre me vete ne zyre kur je para kompjuterit dhe do te shikosh rezultate te mrekullueshme brenda pak ditesh!
Ju tregon menjehere se kur nuk po qendroni drejte fale aftesise se saj me sensor.
Lereni te karikohet vetem 1 ore dhe mban deri ne 15 dite.
Praktike dhe perbehet nga nje material i bute dhe relaksues.
Perdoret per meshkuj dhe femra.
Mund ta vishni lehtesisht poshte bluzes dhe askush nuk do mundi tju dalloje.
Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shihni postimet e Instagram-it

    Instagram did not return a 200.

Main Menu