AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

DRITË LED

$ 52.74$ 105.59 (-50%)

In stock

| Dritë led | në formë rrethore | fotografi dhe video profesionale | për të gjithë llojet e smart phone-ve, kamerave | set aksesorësh ideal |

Dritë led në formë rrethore, një set aksesorësh ideal për të realizuar make-up, video, foto, filmime, tutoriale etj.

Mbajtësja e telefonit a kamerës mund të rrotullohet 360 °, duke dhënë mundësinë e lëvizjes vertikale e horizontale.

E ideuar për të gjithë llojet e smart phone-ve apo kamerave të markave të ndryshme.

Trekëmbëshi (tripodi), mund të përshtatet në çdo lartësi, në pak sekonda, sipas nevojës (e shkurtër për të qëndruar në tryezë apo mjaft e gjatë).

Ndërsa, telekomanda ju lejon të bëni fotografi e video nga një distancë deri në 30 metra.

Me këtë dritë led mund të realizoni një grim të përsosur, fotografi dhe video profesionale.

Cilësia e ngjyrave dhe shkëlqimin i dritës janë të përkryera.

Be the first to review “DRITË LED”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu