fbpx

Drite Profesionale Led

L4,990.00L9,990.00 (-50%)

In stock

Per te bere foto ose video profesionale, plot drite apo thjesht per te bere selfie, kjo drite e rrumbullaket eshte ajo qe te duhet!!!
Po perdoret nga te gjithe influencerat e botes dhe me ne fund erdhi edhe ne Shqiperi!
Praktike dhe shume e lehte ne perdorim.
Me fuqi 30 watt.
Me 3 lloje dritash, te forte, natyrale dhe te lehte.
Per ios dhe android.
Thjeshte Super!!!!!
Compare
Per te bere foto ose video profesionale, plot drite apo thjesht per te bere selfie, kjo drite e rrumbullaket eshte ajo qe te duhet!!!
Po perdoret nga te gjithe influencerat e botes dhe me ne fund erdhi edhe ne Shqiperi!
Praktike dhe shume e lehte ne perdorim.
Me fuqi 30 watt.
Me 3 lloje dritash, te forte, natyrale dhe te lehte.
Per ios dhe android.
Thjeshte Super!!!!!

Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shihni postimet e Instagram-it

    Instagram did not return a 200.

Main Menu