AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Dron Fluturues Ne Forme Topi

$ 8.54

In stock

Pse duhet ta blini: Kjo është një lodër e lehtë për t’u përdorur për fëmijë, me drita me ngjyra të mahnitshme, sensorë infra të kuqe, çelës për t’u hapur. Siguria e fëmijëve garantohet nga sistemi special i mbylljes automatike. Thjesht shtypni çelësin e telekomandës dhe e bëni topin fluturues të shkëputet, atëherë mund ta drejtoni me çdo pajisje të largët infra të kuqe. Kombinimi i përsosur i ngjyrave të pafund të dritës së tij, e bën atë shumë tërheqës për fëmijët.⠀
Cfare po pret.
Beje tenden tani.
SKU: 356 Category:
Pse duhet ta blini: Kjo është një lodër e lehtë për t’u përdorur për fëmijë, me drita me ngjyra të mahnitshme, sensorë infra të kuqe, çelës për t’u hapur. Siguria e fëmijëve garantohet nga sistemi special i mbylljes automatike. Thjesht shtypni çelësin e telekomandës dhe e bëni topin fluturues të shkëputet, atëherë mund ta drejtoni me çdo pajisje të largët infra të kuqe. Kombinimi i përsosur i ngjyrave të pafund të dritës së tij, e bën atë shumë tërheqës për fëmijët.⠀
Cfare po pret.
Beje tenden tani.
Be the first to review “Dron Fluturues Ne Forme Topi”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu