AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Dyshek Per Makine

$ 52.66$ 104.47 (-50%)

In stock

Dysheku ideal per te fjetur ne makine gjate udhetimeve te gjata!

Ky dyshek vjen tek ju me dy jastqe dhe nje pompe elektrike 12V per fryrjen sa me te lehte te dyshekut.

Me material te bute dhe relaksues, rezistente dhe e pershtatshme per cfare do lloj makine.

Perfekte per udhetime te gjata, festivale dhe madje edhe per kamping.

Ju garantojme deri ne 6 muaj nese produkti ka probleme.

Me ngjyra kafe, te zeze ose blu e erret. Peshon deri ne 2.5 kg dhe permasat jane 55*35.5*18 inches.

Vjen edhe me materiale si pulle dhe ngjites.

Dysheku ideal per te fjetur ne makine gjate udhetimeve te gjata!

Ky dyshek vjen tek ju me dy jastqe dhe nje pompe elektrike 12V per fryrjen sa me te lehte te dyshekut.

Me material te bute dhe relaksues, rezistente dhe e pershtatshme per cfare do lloj makine.

Perfekte per udhetime te gjata, festivale dhe madje edhe per kamping.

Ju garantojme deri ne 6 muaj nese produkti ka probleme.

Me ngjyra kafe, te zeze ose blu e erret. Peshon deri ne 2.5 kg dhe permasat jane 55*35.5*18 inches.

Vjen edhe me materiale si pulle dhe ngjites.

Be the first to review “Dyshek Per Makine”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu