AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Ekspres kafeje DSP KA3028

$ 99.43

In stock

 • Emri i markës: DSP
 • Tensioni (V): 220-240V
 • Lloji: Krijues kafeje ekspres
 • Numri i Modelit: KA3028
 • Funksioni: Espresso
 • Materiali i Strehimit: Çelik inox
 • Ekspres kafeje DSP KA3028 me nje material cilesor dhe rezistent. Shijoni kafen, makiaton, kapuçinon, kakaon dhe çokollaten e ngrohte ne shtepine tuaj me miqte dhe te afermit tuaj.
SKU: 714 Categories: ,
 • Emri i markës: DSP
 • Tensioni (V): 220-240V
 • Lloji: Krijues kafeje ekspres
 • Numri i Modelit: KA3028
 • Funksioni: Espresso
 • Materiali i Strehimit: Çelik inox
 • Ekspres kafeje DSP KA3028 me nje material cilesor dhe rezistent. Shijoni kafen, makiaton, kapuçinon, kakaon dhe çokollaten e ngrohte ne shtepine tuaj me miqte dhe te afermit tuaj.
Be the first to review “Ekspres kafeje DSP KA3028”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

  No access token

Main Menu