AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Ekspres kafeje KA3046 DSP

$ 118.91

In stock

Tensioni: 220-240V ~ 50 / 60Hz
Dalja: 1450W
Kapaciteti i rezervuarit të ujit: 0.8L
Rezervuar uji i lëvizshëm transprent
Pompë 19 shiritash
Futni dhe nxirrni kapsulën manualisht
Tregues kur është gati të krijoj
I pajtueshëm me sistem të ndryshëm,
Modeli i kursimit të energjisë

Vendi i origjinës:
Kina
Emri i markës:
DSP
Numri i modelit:
KA3046
Kapaciteti (Kupa):
5
Fuqia (W):
1450
Tensioni (V):
220
Shërbimi pas shitjes i siguruar:
Asnje
Garancia:
Asnje
Lloji:
beres kafeje kapsule
Funksioni:
kontrolli i tempraturës
Certifikimi:
CB, ce
Aplikacion:
Hotel, shtëpiake

SKU: 717 Categories: ,

Tensioni: 220-240V ~ 50 / 60Hz
Dalja: 1450W
Kapaciteti i rezervuarit të ujit: 0.8L
Rezervuar uji i lëvizshëm transprent
Pompë 19 shiritash
Futni dhe nxirrni kapsulën manualisht
Modeli i kursimit të energjisë

Vendi i origjinës:
Kina
Emri i markës:
DSP
Numri i modelit:
KA3046
Kapaciteti (Kupa):
5
Fuqia (W):
1450
Tensioni (V):
220
Shërbimi pas shitjes i siguruar:
Asnje
Garancia:
Asnje
Lloji:
beres kafeje kapsule
Funksioni:
kontrolli i tempraturës
Certifikimi:
CB, ce
Aplikacion:
Hotel, shtëpiake

Be the first to review “Ekspres kafeje KA3046 DSP”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu