AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Ekspres kafeje Sonifer SF3540

$ 21.62

In stock

Ekspres kafeje Sonifer SF3540
Modeli Sonifer SF-3540
Fuqia 450W
Paketimi perfshin edhe dy filxhane porcelan dhe nje luge plastike
Për 2 filxhanë kafe (rreth 240 mI)
• Përfshin dy gota porcelani
• Çelësi ndezës / fikës me tregues të dritës
• Filtri dhe mbajtësi i filtrit që mund të hiqet dhe lahet
• Këmbët që nuk rrëshqasin
• Përfshin lugë plastike për kafe
• AC220-240V 50 / 60Hz 450W
SKU: 716 Category:
Ekspres kafeje Sonifer SF3540
Modeli Sonifer SF-3540
Fuqia 450W
Paketimi perfshin edhe dy filxhane porcelan dhe nje luge plastike
Për 2 filxhanë kafe (rreth 240 mI)
• Përfshin dy gota porcelani
• Çelësi ndezës / fikës me tregues të dritës
• Filtri dhe mbajtësi i filtrit që mund të hiqet dhe lahet
• Këmbët që nuk rrëshqasin
• Përfshin lugë plastike për kafe
• AC220-240V 50 / 60Hz 450W
Be the first to review “Ekspres kafeje Sonifer SF3540”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu