fbpx

Filter Per Ujin Me Gureza

L990.00L1,980.00 (-50%)

In stock

Risia me e fundit sapo erdhi tek ishpejti, Filter Per Ujin Me Gureza.
Me material gome te forte.
Gurezat perbehen nga, karbonat aktiv, sulfat kalciumi dhe zeolit natyror.
Papastertite e ujit do te largohen menjehere qe ne fillimin e punes.
Ne varesi te kualitetit te ujit, ne ju rekomandojme qe ta nderroni filtrin e ujit cdo 2 muaj.
Vendoset lehtesisht ne rubinetin tuaj.
Praktike dhe me nje super dizenjim.
Cfare po pret.
Beje tenden tani, me nje super oferte 3 cope per vetem 990 leke.
Super!!!!!

Compare

Risia me e fundit sapo erdhi tek ishpejti, Filter Per Ujin Me Gureza.
Me material gome te forte.
Gurezat perbehen nga, karbonat aktiv, sulfat kalciumi dhe zeolit natyror.
Papastertite e ujit do te largohen menjehere qe ne fillimin e punes.
Ne varesi te kualitetit te ujit, ne ju rekomandojme qe ta nderroni filtrin e ujit cdo 2 muaj.
Vendoset lehtesisht ne rubinetin tuaj.
Praktike dhe me nje super dizenjim.
Cfare po pret.
Beje tenden tani, me nje super oferte 3 cope per vetem 990 leke.
Super!!!!!

Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shihni postimet e Instagram-it

    Instagram did not return a 200.

Main Menu