FILTËR UJI

L990.00L1,980.00 (-50%)

In stock

| Filtër uji | pastron ujin | largon bakteret | heq aromën | largon substancat toksike | zvogëlon klorin | pajisje e domosdoshme | përdorim në shtëpi dhe zyrë |

Compare

Filtër uji, një pajisje e domosdoshme për ujin që vjen nga rubineti, për të parandaluar ndotësit potencial të ujit.

Një filtër që e pastron ujin duke larguar bakteret, i shkëlqyeshëm për zvogëlimin e klorit.

Heq aromat e pakëndshme dhe substancat e ndryshme toksike, të dëmshme për shëndetin.

Përbëhet nga plastika e tipi PP që konsiderohet të jetë më e sigurt nga të gjitha plastikat e tjera, e fortë dhe rezistente ndaj nxehtësisë.

Materialet e tjera janë çelik-inox (ose ndryshe ai lloj i çelikut që nuk ndryshket).

Karboni aktiv, një formë e karbonit që përdoret për të hequr ngjyrën ose papastërtitë nga lëngjet dhe gazrat, me veti për largimin e përbërësve kimik.

Po ashtu dhe gurët e vegjël kanë përdorim mjekësor dhe e bëjnë më të shijshëm ujin.

Dizajni i filtrit përshtatet shumë lehtë me çdo lloj rubineti, shumë i thjeshtë për t’u vendosur dhe hequr.

Filtër uji është një aksesor i domosdoshëm që mund të përdoret në shtëpi dhe zyrë.

Be the first to review “FILTËR UJI”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shihni postimet e Instagram-it

    No access token

Main Menu