AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Filxhani Qe Perzihet Vete

$ 10.70$ 21.40 (-50%)

In stock

Filxhani qe e perzien vete kafene tuaj!

Produkti me inovativ i momentit. Funksionon me 2 bateri AAA, qe nuk jane te perfshira ne paketim.

Pastrohet lehte dhe nuk le shenja kafeje ne filxhan.

Jo vetem qe jua pergatit kafene ose lengje te tjera por po ashtu jua mban te ngrohte, sa fantastike eshte kjo.

Ky produkt po ashtu eshte perfekt edhe per dhurata te ndryshme.

Cfare po pret shijoje kafene sic deshiron ti, me super filxhanin tone.

Filxhani qe e perzien vete kafene tuaj!

Produkti me inovativ i momentit. Funksionon me 2 bateri AAA, qe nuk jane te perfshira ne paketim.

Pastrohet lehte dhe nuk le shenja kafeje ne filxhan.

Jo vetem qe jua pergatit kafene ose lengje te tjera por po ashtu jua mban te ngrohte, sa fantastike eshte kjo.

Ky produkt po ashtu eshte perfekt edhe per dhurata te ndryshme.

Cfare po pret shijoje kafene sic deshiron ti, me super filxhanin tone.

Be the first to review “Filxhani Qe Perzihet Vete”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu