fbpx

Forma Per Prerjen E Brumit Te Biskotave

L990.00L1,980.00 (-50%)

In stock

Forma per prerjen e brumit te biskotave!
Pergatisni torta, biskota, kek ne forme rrumbullake te madhesive te ndryshme.

Me material inoksi qe nuk ndryshket.

Mund te krijoni gjithcka me fantazine tuaj.

Praktike dhe nuk ju ze vend ne kuzhine.

Compare

Forma per prerjen e brumit te biskotave!
Pergatisni torta, biskota, kek ne forme rrumbullake te madhesive te ndryshme.

Me material inoksi qe nuk ndryshket.

Mund te krijoni gjithcka me fantazine tuaj.

Praktike dhe nuk ju ze vend ne kuzhine.

Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shihni postimet e Instagram-it

    Instagram did not return a 200.

Main Menu