AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Fritez KB2070 DSP

$ 43.24

In stock

FRITEZ DSP KB-2070

E freskët e bukur e artë. Falë tiganit me yndyrë të thellë, mund t’i gatuani në shtëpi dhe do të jenë shumë më të shijshëm dhe më të lirë se ato të blera në dyqan.
Nëse familja juaj i pëlqen ushqimet e skuqura thellë, kjo pjekëse e skuqur është e përkryer për ju. Mos e lini vajin në tigan të thellë.

Në tigan të thellë, ju jo vetëm që do të gatuani patate të skuqura, por gjithashtu mund të pjekni bërxolla, feta, copa pule dhe shijshme të tjera me garancinë e pjekjes nga të gjitha anët. Skuqësi i thellë është i gjerë dhe i fuqishëm dhe pastrohet lehtë falë enës së lëvizshme të vajit. Lehtë dhe i sigurt në përdorim.
Kapaku ka një filtër të integruar dhe shporta është e izoluar me një dorezë për heqjen e lehtë të enëve.

Specifikimet:

Këllëf metalik rezistent ndaj nxehtësisë me kapak të lëvizshëm
Dritarja e shikimit që lejon të monitorojë shkallën e gatishmërisë për ushqim
Termostat i rregullueshëm vazhdimisht deri në 190 ° С për të zgjedhur shkallën e pjekjes së produkteve
Filtroni në kapak për të bllokuar avujt e vajit dhe tymin
Treguesi i ngrohjes LED
Mbrojtja nga mbinxehja
Furnizimi me energji elektrike: 220-230 V; 50 Hz
Konsumi i energjisë: 2000 W

SKU: 709 Categories: ,

FRITEZ DSP KB-2070

E freskët e bukur e artë. Falë tiganit me yndyrë të thellë, mund t’i gatuani në shtëpi dhe do të jenë shumë më të shijshëm dhe më të lirë se ato të blera në dyqan.
Nëse familja juaj i pëlqen ushqimet e skuqura thellë, kjo pjekëse e skuqur është e përkryer për ju. Mos e lini vajin në tigan të thellë.

Në tigan të thellë, ju jo vetëm që do të gatuani patate të skuqura, por gjithashtu mund të pjekni bërxolla, feta, copa pule dhe shijshme të tjera me garancinë e pjekjes nga të gjitha anët. Skuqësi i thellë është i gjerë dhe i fuqishëm dhe pastrohet lehtë falë enës së lëvizshme të vajit. Lehtë dhe i sigurt në përdorim.
Kapaku ka një filtër të integruar dhe shporta është e izoluar me një dorezë për heqjen e lehtë të enëve.

Specifikimet:

Këllëf metalik rezistent ndaj nxehtësisë me kapak të lëvizshëm
Dritarja e shikimit që lejon të monitorojë shkallën e gatishmërisë për ushqim
Termostat i rregullueshëm vazhdimisht deri në 190 ° С për të zgjedhur shkallën e pjekjes së produkteve
Filtroni në kapak për të bllokuar avujt e vajit dhe tymin
Treguesi i ngrohjes LED
Mbrojtja nga mbinxehja
Furnizimi me energji elektrike: 220-230 V; 50 Hz
Konsumi i energjisë: 2000 W

Be the first to review “Fritez KB2070 DSP”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu