AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Fritez me ajer KB2020A DSP

$ 70.10

In stock

1. Shpejtë dhe efikas, kursim i energjisë dhe mbrojtje e mjedisit
2. Për shëndetin e njeriut
3. Lehtë për të vepruar
4. Stili i romanit
5. Markat e mëdha janë të garantuara
lista e paketimit:
1. Kutia e hollë e dhuratave
2. Filmi flluskë është paketuar me kujdes për të parandaluar deformimin e nxjerrjes gjatë transportimit
3. Produkti përmban udhëzime, herën e parë që mund t'i referoheni udhëzimeve

 

SKU: 705 Categories: ,

1. Shpejtë dhe efikas, kursim i energjisë dhe mbrojtje e mjedisit
2. Për shëndetin e njeriut
3. Lehtë për të vepruar
4. Stili i romanit
5. Markat e mëdha janë të garantuara
lista e paketimit:
1. Kutia e hollë e dhuratave
2. Filmi flluskë është paketuar me kujdes për të parandaluar deformimin e nxjerrjes gjatë transportimit
3. Produkti përmban udhëzime, herën e parë që mund t’i referoheni udhëzimeve

 

Be the first to review “Fritez me ajer KB2020A DSP”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu