AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Fritez me ajer KB2048 DSP

$ 68.59

In stock

Tensioni: 220-240V ~ 50 / 60Hz

Dalja: 1350W

Kapaciteti 3.0L

Mbështetëse dhe doreza të ftohta me prekje

Temperatura 80 ° C - 200 ° C

Kohëmatësi me automatik të fikur

Koha e punës: 0 - 30 minuta

Mbrojtja nga nxehtësia e tepërt

Këmbët që nuk rrëshqasin

SKU: 702 Categories: ,

Tensioni: 220-240V ~ 50 / 60Hz

Dalja: 1350W

Kapaciteti 3.0L

Mbështetëse dhe doreza të ftohta me prekje

Temperatura 80 ° C – 200 ° C

Kohëmatësi me automatik të fikur

Koha e punës: 0 – 30 minuta

Mbrojtja nga nxehtësia e tepërt

Këmbët që nuk rrëshqasin

Be the first to review “Fritez me ajer KB2048 DSP”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu