AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Fritez me ajer SI5902 Silver Crest

$ 73.87

In stock

Gatimi i shijshëm nuk mjafton më. Gatimi i shëndetshëm është koka e re e jetës! Ky Fryer Ajri me Teknologji të Shpejtë të Qarkullimit të Ajrit do të jetë asistenti juaj i ri i kuzhinës me 80% gatim pa yndyrë edhe me ushqime të skuqura thellë. Skuqni peshk, pulë, mish ose patate me këtë Fryer ajri të shpejtë dhe të lehtë në një çast. Shijoni dolli pa vaj!
ka kontroll të temperaturës deri në 200C.
ka sistem shkrirje për shkrirjen e lehtë të ushqimit
PINRFUNDIMI ELEGANT QAT Sjell KUZHENN TUAJ Një Rast freskimi dhe sofistikimi.
KENI MUNDSIN TO P TOR T PPRGATITUR MISHET, PERIMET E MBYLLURA, POLITA TED FRIJUARA, POLENTA FRIES, NUGGETS, RINGS ONION MINI PIZZAS, MEATBALLS, AKmbëlsira kifle, CHURROS, FRIED DHE E PELRDORUESHME AS *

Mbërthimi me dorë me prekje të ftohtë
Shportë tiganisjeje që nuk ngjitet
Ka sistem shkrirje për shkrirjen e lehtë të ushqimit
Fuqia: 1800 Watts
Kohëmatës i rregullueshëm
Kontrolli i temperaturës
Filtër i integruar i ajrit
Pastrohet lehtë dhe krijon më pak erë

SKU: 701 Category:

Friteza me ajer Silver Crest ju ndihmon të zvogëloni deri në 80% të marrjes së yndyrës tuaj duke ju mundësuar të skuqni ushqimin pa nevojën e vajit. Ajo përmban teknologji të shpejtë të ajrit, një kontroll të rregullueshëm të temperaturës dhe një kohëmatës 30 minutësh që ju ndihmon të vendosni paraprakisht kohën tuaj të gatimit. Filtri i integruar i ajrit e mban kuzhinën tuaj të freskët dhe të pastër, ndërsa pjesët e tiganit të ajrit janë të lëvizshme dhe të sigurta për larjen e enëve. Përfshihet një broshurë recetash për t’ju ndihmuar të filloni regjimin tuaj të gatimit të shëndetshëm.
Gatimi i shijshëm nuk mjafton më. Gatimi i shëndetshëm është koka e re e jetës! Ky Fryer Ajri me Teknologji të Shpejtë të Qarkullimit të Ajrit do të jetë asistenti juaj i ri i kuzhinës me 80% gatim pa yndyrë edhe me ushqime të skuqura thellë. Skuqni peshk, pulë, mish ose patate me këtë Fryer ajri të shpejtë dhe të lehtë në një çast. Shijoni dolli pa vaj!
ka kontroll të temperaturës deri në 200C.
ka sistem shkrirje për shkrirjen e lehtë të ushqimit
PINRFUNDIMI ELEGANT QAT Sjell KUZHENN TUAJ Një Rast freskimi dhe sofistikimi.
KENI MUNDSIN TO P TOR T PPRGATITUR MISHET, PERIMET E MBYLLURA, POLITA TED FRIJUARA, POLENTA FRIES, NUGGETS, RINGS ONION MINI PIZZAS, MEATBALLS, AKmbëlsira kifle, CHURROS, FRIED DHE E PELRDORUESHME AS *

Mbërthimi me dorë me prekje të ftohtë
Shportë tiganisjeje që nuk ngjitet
Ka sistem shkrirje për shkrirjen e lehtë të ushqimit
Fuqia: 1800 Watts
Kohëmatës i rregullueshëm
Kontrolli i temperaturës
Filtër i integruar i ajrit
Pastrohet lehtë dhe krijon më pak erë

Be the first to review “Fritez me ajer SI5902 Silver Crest”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu