AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Friteza DSP

L 6,500.00

In stock

Ky produkt ju duhet në çdo shtëpi ose restorante.Në të mund të skuqësh patate,krahë pule,fileto etj. Është kaq funksional. Vjen nga marka DSP,kapaciteti 2.5L dhe fuqia është 800W

Be the first to review “Friteza DSP”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu