20%

Discount

For Books Of March

Enter Prmotion Code

Sale2021

Friteze Me Ajer Air Fryer

L6,500.00L13,000.00 (-50%)

In stock

Friteze me ajer, super pajisja qe duhet te keni patjeter ne kuzhinen tuaj!👌⠀
Mund te skuqni patatet, kofshat e pules, perimet duke reduktuar 80% te vajit. Në vend të vajit të nxehtë ju do të perdorni ajër të nxehtë dhe do të shijoni shijen e ushqimeve të skuqura.⠀
Ideale per te gjitha shtepite.
Me ekran LCD Led dhe shume ergonometrike.
Shijoni ushqimin tuaj te preferuar pa kalori shtese.
Temperature nga 100 deri ne 200 grade.
Me fuqi 1500watt dhe tension 110v.

Compare
SKU: 378 Category:

L6,500.00L13,000.00 (-50%)

Përshkrim

Friteze me ajer, super pajisja qe duhet te keni patjeter ne kuzhinen tuaj!👌⠀
Mund te skuqni patatet, kofshat e pules, perimet duke reduktuar 80% te vajit. Në vend të vajit të nxehtë ju do të perdorni ajër të nxehtë dhe do të shijoni shijen e ushqimeve të skuqura.⠀
Ideale per te gjitha shtepite.
Me ekran LCD Led dhe shume ergonometrike.
Shijoni ushqimin tuaj te preferuar pa kalori shtese.
Temperature nga 100 deri ne 200 grade.
Me fuqi 1500watt dhe tension 110v.

Reviews (0)

Be the first to review “Friteze Me Ajer Air Fryer”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shihni postimet e Instagram-it

    No access token

Main Menu

Friteze

Friteze Me Ajer Air Fryer

L6,500.00L13,000.00 (-50%)

Add to Cart