20%

Discount

For Books Of March

Enter Prmotion Code

Sale2021

Friteze Me Ajer DSP

L9,900.00

In stock

Friteze Me Ajer DSP

Produkti me ideal sapo erdhi tek ishpejti.al per ju. Friteze Me Ajer DSP, pergatisni ushqime te ndryshme si patate te skuqura, kofsha pule, kotoleta etj, shpejt, pa i djegur dhe per me teper shume e shendetshme sepse i gatuan ato me ajer dhe jo me vaj te demshem per shendetin. Shtresa e jashtme mbrojtese qendron e ftohte gjate perdorimit dhe nuk nxehet, duke garantuar sigurine gjate kohes qe gatuani. Nuk ze shume vend dhe shume e lehte per tu pastruar.

Compare

L9,900.00

Përshkrim

Friteze Me Ajer DSP

Produkti me ideal sapo erdhi tek ishpejti.al per ju. Friteze Me Ajer DSP, pergatisni ushqime te ndryshme si patate te skuqura, kofsha pule, kotoleta etj, shpejt, pa i djegur dhe per me teper shume e shendetshme sepse i gatuan ato me ajer dhe jo me vaj te demshem per shendetin. Shtresa e jashtme mbrojtese qendron e ftohte gjate perdorimit dhe nuk nxehet, duke garantuar sigurine gjate kohes qe gatuani. Nuk ze shume vend dhe shume e lehte per tu pastruar. Me kapacitet deri ne 3.5L dhe me fuqi deri ne 220-240V.

Reviews (0)

Be the first to review “Friteze Me Ajer DSP”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shihni postimet e Instagram-it

    No access token

Main Menu

Friteze Me Ajer DSP

Friteze Me Ajer DSP

L9,900.00

Add to Cart