AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

FRITEZE ME AJER KB2031A DSP

L 8,500.00

In stock

FRITEZE ME AJER KB2031A DSP

Friteza e cila do te skuqe ne menyren me te shendetshme patatet, kofshet e pules dhe ushqime te tjera.

Pa vaj, pa i djegur dhe pa yndyre ne vetem pak caste fale teknologjise me ajer te nxehte i cili qarkullon 360 grade rreth ushqimit arrin ta skuqe ate pa humbur vlerat ushqyese.

Friteze e shpejte dhe  efikase, me kursim te energjise dhe mbrojtje te mjedisit fale materialeve te saj perberese.

Shume e thjeshte ne perdorim, me temperature te rregullueshme fale butonit ne pjesen e perparme te saj.

Gjithashtu eshte e pajisur me site e cila hiqet fale dorezes ergonomike pas perfundimit te procesit.

Fuqi e larte prej 1800watt dhe kapacitet i madh prej 5 litra per tju mundesuar gatim te plote per te gjithe familjen.

Menyra me e shendetshme per skuqje pa vaj dhe  80% me pak yndyre.

Mbrojtje nga nxehtesia e tepert me mbyllje te sigurt fale dorezes dhe kembe jo te rreshqitshme.

SKU: 707 Categories: ,

Modaliteti i Kontrollit: Kontroll manual / Kohëmatësi mekanik
Funksioni: Kontroll i rregullueshëm i termostatit, me tregues të dritës, sipërfaqe gatimi jo-ngjitëse
Numri i Modelit: KB2031
Tensioni (V): 220V
Materiali jo-ngjitës: PTFE
Certifikimi: CB, CE
Materiali: Alumini
Forma: e rrumbullakët
Stili: Fryer ajri
Fuqia (W): 1800W

FRITEZE ME AJER KB2031A DSP

Friteza e cila do te skuqe ne menyren me te shendetshme patatet, kofshet e pules dhe ushqime te tjera.

Pa vaj, pa i djegur dhe pa yndyre ne vetem pak caste fale teknologjise me ajer te nxehte i cili qarkullon 360 grade rreth ushqimit arrin ta skuqe ate pa humbur vlerat ushqyese.

Friteze e shpejte dhe  efikase, me kursim te energjise dhe mbrojtje te mjedisit fale materialeve te saj perberese.

Shume e thjeshte ne perdorim, me temperature te rregullueshme fale butonit ne pjesen e perparme te saj.

Gjithashtu eshte e pajisur me site e cila hiqet fale dorezes ergonomike pas perfundimit te procesit.

Fuqi e larte prej 1800watt dhe kapacitet i madh prej 5 litra per tju mundesuar gatim te plote per te gjithe familjen.

Menyra me e shendetshme per skuqje pa vaj dhe  80% me pak yndyre.

Mbrojtje nga nxehtesia e tepert me mbyllje te sigurt fale dorezes dhe kembe jo te rreshqitshme.

Be the first to review “FRITEZE ME AJER KB2031A DSP”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu