20%

Discount

For Books Of March

Enter Prmotion Code

Sale2021

Friteze Me Ajer

L6,500.00

In stock

Compare

L6,500.00

Përshkrim

Friteze me ajer, super pajisja qe duhet te keni patjeter ne kuzhinen tuaj!👌
Mund te skuqni patatet, kofshat e pules, perimet duke reduktuar 80% te vajit. Në vend të vajit të nxehtë ju do të perdorni ajër të nxehtë dhe do të shijoni shijen e ushqimeve të skuqura.⠀


•Porosia direkt në adresën që ju dëshironi.⠀
•Paguaj në momentin që merrni porosinë.⠀
Per porosi na kontaktoni ne Inbox ose 0697023821.⠀

 

Reviews (0)

Be the first to review “Friteze Me Ajer”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shihni postimet e Instagram-it

    No access token

Main Menu

Friteze Me Ajer

L6,500.00

Add to Cart