fbpx

Fshese Me Korent

L7,900.00L15,800.00 (-50%)

In stock

Kjo fshese me korent eshte nder me te shiturat e 2019.
Me nje fuqi 2600W, ajo thith cti dali perpara.

Me aksesore qe mund te pastrojne cdo siperfaqe ne shtepi dhe makine.
Me depozite ne formen e gotes me kapacitet 1.5 L
Gota mbledhese e papastervive mund te zbrazet dhe te lahet edhe me uje.
Redukton konsumin e energjise me 50% per shkak te fuqise se motorrit.

Porosite tani!


Na ndiqni per me shume oferta.⠀

http://bit.ly/2y5Qwed⠀

•Porosia direkt në adresën që ju dëshironi.⠀
•Paguaj në momentin që merrni porosinë.⠀
Per porosi na kontaktoni ne Inbox ose 0697023821.⠀

Compare

Kjo fshese me korent eshte nder me te shiturat e 2019.
Me nje fuqi 2600W, ajo thith cti dali perpara.

Me aksesore qe mund te pastrojne cdo siperfaqe ne shtepi dhe makine.
Me depozite ne formen e gotes me kapacitet 1.5 L
Gota mbledhese e papastervive mund te zbrazet dhe te lahet edhe me uje.
Redukton konsumin e energjise me 50% per shkak te fuqise se motorrit.

Porosite tani!


Na ndiqni per me shume oferta.⠀

http://bit.ly/2y5Qwed⠀

•Porosia direkt në adresën që ju dëshironi.⠀
•Paguaj në momentin që merrni porosinë.⠀
Per porosi na kontaktoni ne Inbox ose 0697023821.⠀

Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shihni postimet e Instagram-it

    Instagram did not return a 200.

Main Menu