AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Furçë multifunksionale

$ 5.30

In stock

Furçë multifunksionale!

I përshtatshëm për të larë xhamat, tualetin,rubinetat,lavamanin,sobën etj.Është e bërë nga pëlhurë jo e endur+ sfungjer+silikon.E vogël dhe fleksibël!

Be the first to review “Furçë multifunksionale”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu