AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Genius Nicer Dicer Quick 5 ne 1

L 1,200.00L 2,400.00 (-50%)

In stock

Menyra me e thjeshte dhe e shpejte per te prere frutat dhe perimet ne forme perfekte!

Preresi me tehe qe mund te kombinohen per te prere thela te trasha, te holla, ne kubik etj.

Thjesht vendos ushqimin, shtype dhe cdo gje pritet per disa sekonda ne menyre perfekte!
Qofshin keto ushqime te buta apo te forta, kunguj, domate, kerpudha, veze, limona e te tjere!

Me kete pajisje mund te presesh direkt ne tigan, tas apo tenxhere. Per shpejtesi dhe fleksibilitet pa bere pis ne kuzhine.
Ose mund te shtypesh siper per prerje direkte!
Me kapakun qe ka mund ti mbash te fresketa frutat dhe perimet e sapoprera. ✔️Shume e thjeshte per tu lare
Punon 10 here me shpejt se thikat
I mban te fresketa frutat dhe perimet
Kombinon 5 opsione prerje ne nje pajisje.

Menyra me e thjeshte dhe e shpejte per te prere frutat dhe perimet ne forme perfekte!

Preresi me tehe qe mund te kombinohen per te prere thela te trasha, te holla, ne kubik etj.

Thjesht vendos ushqimin, shtype dhe cdo gje pritet per disa sekonda ne menyre perfekte!
Qofshin keto ushqime te buta apo te forta, kunguj, domate, kerpudha, veze, limona e te tjere!

Me kete pajisje mund te presesh direkt ne tigan, tas apo tenxhere. Per shpejtesi dhe fleksibilitet pa bere pis ne kuzhine.
Ose mund te shtypesh siper per prerje direkte!
Me kapakun qe ka mund ti mbash te fresketa frutat dhe perimet e sapoprera. ✔️Shume e thjeshte per tu lare
Punon 10 here me shpejt se thikat
I mban te fresketa frutat dhe perimet
Kombinon 5 opsione prerje ne nje pajisje.

Be the first to review “Genius Nicer Dicer Quick 5 ne 1”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu