AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

GOTË ELEKTRIKE

$ 16.18$ 32.36 (-50%)

In stock

| Gotë elektrike | PC e klasës ushqimore |  çelik inoks |  palestër | udhëtim | me karrikim |

Gotë elektrike e bërë nga PC e klasës ushqimore dhe çelik inoks, pa BPA jo toksike.

Gota është e krijuar për përzierjen e pluhurit të vitaminave, proteinave, sheqerit, kafes etj.

Pas hedhjes së ujit ose lëngut që doni të përzieni shtypni butonin dhe në pak sekonda lëngu do të jetë gati.

Mund të merret në palestër, udhëtime etj.

Kjo gotë elektrike mund të karrikohet rreth 40 minuta dhe zgjat deri në një muaj.

Ka një kabëll USB që mund të karikohet në një tablet ose ndonjë pajisje elektrike që përmban një lidhës USB-je.

Dizajni i mbyllur e bën që ajo mund të mbahet në çantë pa krijuar rrjedhje.

Pastrohet shumë thjesht, vetëm duke mbushur me ujë dhe pak detergjent të lëngshëm.

Be the first to review “GOTË ELEKTRIKE”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu