AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Gotë qelqi me pipë

$ 5.18

In stock

I krijuar me shumë kujdes,atmosferë e thjeshtë.E bërë nga materiali :Xham Borosilikat dhe kashtë PP e klasës ushqimore ,e sigurt dhe jo taksike,e lehtë për tu pirë.Xham rezistent ndaj nxehtësisë.

Be the first to review “Gotë qelqi me pipë”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu