AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Grirese Kafe dhe Frutash te thata Muhler MCG-355

$ 27.02

In stock

Mulli kafeje dhe frutash te thata elektrike E përshtatshme për kafe, arra dhe erëza Kapaciteti 50 g Koha e punës në një interval (6-22 s) Teh inox Sistemi i kyçjes Mbulesë transparente Hapësirë ​​ruajtëse e kordonit 150W, 230V-50Hz

Mulli kafeje dhe frutash te thata elektrike E përshtatshme për kafe, arra dhe erëza Kapaciteti 50 g Koha e punës në një interval (6-22 s) Teh inox Sistemi i kyçjes Mbulesë transparente Hapësirë ​​ruajtëse e kordonit 150W, 230V-50Hz

Be the first to review “Grirese Kafe dhe Frutash te thata Muhler MCG-355”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu