AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Grirese mishi DSP KM5022

$ 68.70

In stock

Griresja e mishit me një material cilësor me tehe çeliku shumë të mprehta
Brenda produktit materiali ka një bazë çeliku inox
Nuk shkakton asnjë ndryshk
Ju mund të bluani mish dhe të bëni qofte ose ushqime të tjera me bazë mishi
Brenda paketimit ka kuti ingranazhesh çeliku
Griresja e mishit DSP KM 5022 me një material me cilësi të lartë me tehe çeliku shumë të mprehta për një mulli profesional. Kjo pajisje përbëhet nga një shtresë metalike nga jashtë dhe brenda paketimit ka një kuti ingranazhesh çeliku me pajisje të ndryshme.
Jo vetëm një grirese mishi , por një grirese mishi me të cilin mund të përgatitni shpejt dhe lehtë çdo lloj mishi që dëshironi dhe për më tepër mund të përgatisni enët e mishit ashtu siç dëshironi.

Pjesa e sirtarit është alumini me një fuqi super 1200W me tension 220-240V në një kohë rekord

Ju mund të përgatisni salcice, qoftë në shtëpi

SKU: 693 Categories: ,

Griresja e mishit me një material cilësor me tehe çeliku shumë të mprehta
Brenda produktit materiali ka një bazë çeliku inox
Nuk shkakton asnjë ndryshk
Ju mund të bluani mish dhe të bëni qofte ose ushqime të tjera me bazë mishi
Brenda paketimit ka kuti ingranazhesh çeliku
Griresja e mishit DSP KM 5022 me një material me cilësi të lartë me tehe çeliku shumë të mprehta për një mulli profesional. Kjo pajisje përbëhet nga një shtresë metalike nga jashtë dhe brenda paketimit ka një kuti ingranazhesh çeliku me pajisje të ndryshme.
Jo vetëm një grirese mishi , por një grirese mishi me të cilin mund të përgatitni shpejt dhe lehtë çdo lloj mishi që dëshironi dhe për më tepër mund të përgatisni enët e mishit ashtu siç dëshironi.

Pjesa e sirtarit është alumini me një fuqi super 1200W me tension 220-240V në një kohë rekord

Ju mund të përgatisni salcice, qoftë në shtëpi

Be the first to review “Grirese mishi DSP KM5022”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu