Grirese mishi DSP KM5034

L6,000.00

In stock

Detajet:

- Ka tre brisk për përpunimin e mishit të ndryshëm, perimeve, etj.

- Ka një lloj gypi me ndihmën e së cilës përgatit mish në formën e suxhukut

- Ka një diplomë të fortë

- Ka një dorezë për të futur mishin siç duhet në makinë

- Fuqia e tij është 1600 vat

- Motor bakri i pastër 8830

Compare
Categories: ,

Me mulli të mishit të markës DSP model KM5034, bluajeni ose përpunoni mishin lehtë dhe si duhet në shtëpi.

Me dizajnin e saj modern, kjo makinë ka një funksion me shpejtësi të lartë dhe të shkëlqyeshme që bën që mishi, perimet, frutat të bëhen turshi ose makineri shumë lehtë.
Detajet:

– Ka tre brisk për përpunimin e mishit të ndryshëm, perimeve, etj.

– Ka një lloj gypi me ndihmën e së cilës përgatit mish në formën e suxhukut

– Ka një diplomë të fortë

– Ka një dorezë për të futur mishin siç duhet në makinë

– Fuqia e tij është 1600 vat

– Motor bakri i pastër 8830

Be the first to review “Grirese mishi DSP KM5034”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shihni postimet e Instagram-it

    No access token

Main Menu