AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Grirese mishi KM5024 DSP

$ 108.10

In stock

Griresja e mishit model KM5024 DSP grin një shumëllojshmëri të gjerë të mishit, duke përfshirë viçin, mishin e pulës, gjelin e detit, mishin e gjahut dhe më shumë
Përfshin dy bashkëngjitje sallamesh për të bërë lidhje mëngjesi dhe suxhuk të rregullt
Specifikimet
Tensioni: 220-240V ~ 50 / 60Hz
Dalja: 1200W
Çelik inox me strehë plastike;
Kuti dhe ingranazhe valësh prej çeliku inox;
Motor i fuqishëm dhe efikas;
Funksion i kthyeshëm;
Teh në çelik inox;
Niveli i ulët i zhurmës; Tigan për mbushjen e mishit të aluminit; Përshtatës suxhuku; Shtytës ushqimi

SKU: 691 Categories: ,

Griresja e mishit model KM5024 DSP grin një shumëllojshmëri të gjerë të mishit, duke përfshirë viçin, mishin e pulës, gjelin e detit, mishin e gjahut dhe më shumë
Përfshin dy bashkëngjitje sallamesh për të bërë lidhje mëngjesi dhe suxhuk të rregullt
Specifikimet
Tensioni: 220-240V ~ 50 / 60Hz
Dalja: 1200W
Çelik inox me strehë plastike;
Kuti dhe ingranazhe valësh prej çeliku inox;
Motor i fuqishëm dhe efikas;
Funksion i kthyeshëm;
Teh në çelik inox;
Niveli i ulët i zhurmës; Tigan për mbushjen e mishit të aluminit; Përshtatës suxhuku; Shtytës ushqimi

Be the first to review “Grirese mishi KM5024 DSP”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu