AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Grirese mishi/ushqimesh KM4021A DSP

L 3,200.00

In stock

Grirese ushqimesh DSP KM4021. Perfekte per grirjen e mishit dhe cdo lloj ushqimi ne kuzhinen tuaj si : fruta, perime, apo cdo gje tjeter ne menyre perfekte.
Me thika prerese mjaft te mprehta prej celiku inoks dhe motor me shpejtesi te larte.
100% markë e re e cilësise se lartë. Shumë praktike dhe e lehtë për t’u përdorur dhe pastruar.

  • Pergatit cdo produkt ushqimor qe deshironi
  • Copton ne menyre te shpejte dhe efikase
  • Pergatit ushqimet per nje kohe te shkurter
  • Ze hapesire te vogel ne kuzhinen tuaj.

-Fuqia :300W
-Kapaciteti i enës për coptim:800ml
-Trupi i jashtëm: Plastik
-Dimenzionet: 250 x 195 x 195 mm.

SKU: 729 Categories: ,

Grirese mishi dhe ushqimesh DSP KM4021. Perfekte per grirjen e mishit dhe cdo lloj ushqimi ne kuzhinen tuaj si : fruta, perime, apo cdo gje tjeter ne menyre perfekte.
Me thika prerese mjaft te mprehta prej celiku inoks dhe motor me shpejtesi te larte.
100% markë e re e cilësise se lartë. Shumë praktike dhe e lehtë për t’u përdorur dhe pastruar.

  • Pergatit cdo produkt ushqimor qe deshironi
  • Copton ne menyre te shpejte dhe efikase
  • Pergatit ushqimet per nje kohe te shkurter
  • Ze hapesire te vogel ne kuzhinen tuaj.

-Fuqia :300W
-Kapaciteti i enës për coptim:800ml
-Trupi i jashtëm: Plastik
-Dimenzionet: 250 x 195 x 195 mm.

Be the first to review “Grirese mishi/ushqimesh KM4021A DSP”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu