AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Grirese mishi/ushqimi KM4001 DSP

$ 30.27

In stock

Grirese mishi/ushqimi modeli DSP: KM4001  cilësore dhe ideale për coptimin e frutave apo ushqimeve të juaja të preferuara.Fal fuqisë 350W, mundëson coptimin e shpejtë dhe efikas të ushqimeve për një kohë mjaftë të shkurtër.Fal thikave të saj të përbëra nga celiku, ju arrini të coptoni edhe akullin apo arrat të cilat janë më vështirë për tu coptuar.

Kursen kohën shumë më shpejt sesa prerja me dorë; pret perime te ndryshme , copëton mishin, etj në vetëm disa sekonda.
Ka nje unazë gome pa rrëshqitje në pjesën e jashtme të tasit prej qelqi për funksionim të qëndrueshëm.

- Fuqia: 350W
- Kapaciteti i enës për coptim:800ml
- Trupi i jashtëm: Plastik
- Dimenzionet: 250 x 195 x 195 mm.

 

SKU: 731 Categories: ,

Grirese mishi/ushqimi modeli DSP: KM4001  cilësore dhe ideale për coptimin e frutave apo ushqimeve të juaja të preferuara.Fal fuqisë 350W, mundëson coptimin e shpejtë dhe efikas të ushqimeve për një kohë mjaftë të shkurtër.Fal thikave të saj të përbëra nga celiku, ju arrini të coptoni edhe akullin apo arrat të cilat janë më vështirë për tu coptuar.

Kursen kohën shumë më shpejt sesa prerja me dorë; pret perime te ndryshme , copëton mishin, etj në vetëm disa sekonda.
Ka nje unazë gome pa rrëshqitje në pjesën e jashtme të tasit prej qelqi për funksionim të qëndrueshëm.

– Fuqia: 350W
– Kapaciteti i enës për coptim:800ml
– Trupi i jashtëm: Plastik
– Dimenzionet: 250 x 195 x 195 mm.

 

 

Be the first to review “Grirese mishi/ushqimi KM4001 DSP”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu