AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Grirese mishi/ushqimi KM4021DSP

$ 37.75

In stock

Griresja ka një pajisje për perzierjen dhe copëtimin e produkteve të mishit, çokollatës, arrave dhe ushqimeve te tjera të ngurta. . Griresja eshte shumë e thjeshtë dhe e lehtë për tu perdorur dhe pastruar.

 • Produkti ka nje trup te fortë metalik,nje tas celiku ku keni mundesi te prisni perberes te ndryshem dhe 1 thike e cila eshtë e bërë prej çeliku të pandryshkshëm me cilësi të lartë, ajo eshte shumë e mprehte dhe nuk demtohet as me përdorimin intensiv të pajisjes.
 • Ena e produktit ka një fund të gomuar në pjesën e poshtme te saj, e cila e mban tasin të fiksuar ndërsa punoni me të në tavolinat e rrëshqitshme të kuzhinës.
 • Thikat janë bërë prej çeliku të pandryshkshëm me cilësi të lartë, ato janë shumë të mprehta dhe nuk demtohen as me përdorimin intensiv të pajisjes.
 • Karakteristikat
 • Tensioni: 220-240V ~ 50 / 60Hz;
 • Fuqia: 300W;
 • Kapaciteti: 1.7 L;
 • Motor: motor bakri 100%
 • Tas: çelik inox me shtresë të trashë + ABS;
 • Numri i shpejtësive: 2;
 • Materiali i thikes: çelik inoksi
SKU: 730 Categories: ,

Griresja ka një pajisje për perzierjen dhe copëtimin e produkteve të mishit, çokollatës, arrave dhe ushqimeve te tjera të ngurta. . Griresja eshte shumë e thjeshtë dhe e lehtë për tu perdorur dhe pastruar. 

 • Produkti ka nje trup te fortë metalik,nje tas celiku ku keni mundesi te prisni perberes te ndryshem dhe 1 thike e cila eshtë e bërë prej çeliku të pandryshkshëm me cilësi të lartë, ajo eshte shumë e mprehte dhe nuk demtohet as me përdorimin intensiv të pajisjes.
 • Ena e produktit ka një fund të gomuar në pjesën e poshtme te saj, e cila e mban tasin të fiksuar ndërsa punoni me të në tavolinat e rrëshqitshme të kuzhinës.
 • Thikat janë bërë prej çeliku të pandryshkshëm me cilësi të lartë, ato janë shumë të mprehta dhe nuk demtohen as me përdorimin intensiv të pajisjes.
 • Karakteristikat
 • Tensioni: 220-240V ~ 50 / 60Hz;
 • Fuqia: 300W;
 • Kapaciteti: 1.7 L;
 • Motor: motor bakri 100%
 • Tas: çelik inox me shtresë të trashë + ABS;
 • Numri i shpejtësive: 2;
 • Materiali i thikes: çelik inoksi
Be the first to review “Grirese mishi/ushqimi KM4021DSP”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

  No access token

Main Menu