20%

Discount

For Books Of March

Enter Prmotion Code

Sale2021

Grirese Multifunksionale

L1,850.00L3,700.00 (-50%)

In stock

Compare

L1,850.00L3,700.00 (-50%)

Përshkrim

Po mendoni për një version tjetër për grirjen e perimeve. Ndiheni të vjetruar me mënyrën e sotme. Kjo është Pajisje e re që vjen për kuzhinen tuaj.⠀
Me 3 forma te ndryshme te cilat mund ti nderroni shume lehtesisht. Tani kuzhina juaj behet akoma më profesionale ⠀
Me material rezistent plastike ABS
Praktike dhe mund te lahet me dore ose ne lavastovilje.

Reviews (0)

Be the first to review “Grirese Multifunksionale”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shihni postimet e Instagram-it

    No access token

Main Menu

Grirese Multifunksionale

Grirese Multifunksionale

L1,850.00L3,700.00 (-50%)

Add to Cart