AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Grirese multifunksionale KM4024 DSP

$ 29.12

In stock

Pershkrimi

Grirese multifunksionale me fuqi 400w dhe kapacitet 1.5litra

Epershtatshme per te grire mish,perime,fruta etj, te cilaf mund ti kontrolloni ne cdo moment fale materialit transparent prej qelqi te enes mbajtese

Eshte super praktike ne perdorim dhe pastrohet shume lehte

Specifikat:

Fuqia: 400W

Kapaciteti: 1.5L

Voltazhi: 220-240V

Frekuenca: 50-60Hz

Materiali: Celiku, inoksi dhe qelqi

Materuali i tehut: Celiku inoksi

SKU: 726 Categories: ,

Pershkrimi

Grirese multifunksionale me fuqi 400w dhe kapacitet 1.5litra

Epershtatshme per te grire mish,perime,fruta etj, te cilaf mund ti kontrolloni ne cdo moment fale materialit transparent prej qelqi te enes mbajtese

Eshte super praktike ne perdorim dhe pastrohet shume lehte

Specifikat:

Fuqia: 400W

Kapaciteti: 1.5L

Voltazhi: 220-240V

Frekuenca: 50-60Hz

Materiali: Celiku, inoksi dhe qelqi

Materuali i tehut: Celiku inoksi

Be the first to review “Grirese multifunksionale KM4024 DSP”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu