AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Grirësja elektrike Muhler MB-404 RED

L 3,000.00

In stock

Pregatitja e ushqimeve nuk ka qënë asnjëherë kaq e thjeshtë dhe e shpejtë
Grirësja elektrike Muhler, kjo pajisje e vogël bazë, do t’ju ndihmojë të grini, prisni, copëtoni dhe përzieni më shpejtë dhe më thjeshtë, dhe mbi të gjitha do t’ju dhurojë më shumë kënaqësi gjatë kohës që do të kaloni në kuzhinë

Pregatitja e ushqimeve nuk ka qënë asnjëherë kaq e thjeshtë dhe e shpejtë
Grirësja elektrike Muhler, kjo pajisje e vogël bazë, do t’ju ndihmojë të grini, prisni, copëtoni dhe përzieni më shpejtë dhe më thjeshtë, dhe mbi të gjitha do t’ju dhurojë më shumë kënaqësi gjatë kohës që do të kaloni në kuzhinë

Be the first to review “Grirësja elektrike Muhler MB-404 RED”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu