AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

HAND BLENDER 3IN 1 MUHLER MB-1010 1000W

$ 34.59

In stock

BLENDER DORE 3IN 1 MUHLER MB-1010

Një ndihmë praktike dhe e menjëhershme për përgatitjen e milk shakes, koktejeve dhe supave pa lënë kaos në kuzhinë.
Ka 2 shpejtësi, këmba është e lëvizshme për pastrim të lehtë dhe është e pajisur me një grep gome të përshtatshme për ta varur në mur për ta mbajtur pranë dorës.
Me fuqi maksimale 1000W
Blender dore BLENDER DORE 3IN 1 MUHLER MB-1010 per nje copetim perfekt te produkteve tuaja.
Ideal per salcat dhe pergatitjen e superave te ndryshme
Lahet dhe pastrohet thjeshte edhe duke vendosur pjeset ne makinen larese.

BLENDER DORE 3IN 1 MUHLER MB-1010

Një ndihmë praktike dhe e menjëhershme për përgatitjen e milk shakes, koktejeve dhe supave pa lënë kaos në kuzhinë.
Ka 2 shpejtësi, këmba është e lëvizshme për pastrim të lehtë dhe është e pajisur me një grep gome të përshtatshme për ta varur në mur për ta mbajtur pranë dorës.
Me fuqi maksimale 1000W
Blender dore BLENDER DORE 3IN 1 MUHLER MB-1010 per nje copetim perfekt te produkteve tuaja.
Ideal per salcat dhe pergatitjen e superave te ndryshme
Lahet dhe pastrohet thjeshte edhe duke vendosur pjeset ne makinen larese.

Be the first to review “HAND BLENDER 3IN 1 MUHLER MB-1010 1000W”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu