AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Hapëse multifunksionale

$ 4.12

In stock

Hapëse me shumë funksione  4 në 1 !

Mund të hapesh shishe ,kanace ,shishe birre etj, vjen ne 3 ngjyra : rozë,blu dhe të bardhë.Diverditet funksional dhe dizanj shumë i bukur!

Be the first to review “Hapëse multifunksionale”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu