AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Hapese Vere Elektrike

$ 21.51$ 43.13 (-50%)

In stock

Karakteristikat

1. Lehtë për t’u përdorur: funksionim i thjeshtë i butonit, shtypni “button down” për të hequr tapën nga shishja, shtypni “buttoned” për të hequr tapën nga hapësja.

2. E fuqishme dhe e rimbushshme: Bateri e rikarikueshme e integruar, një karikim i plotë mund të hapë deri në 60 shishe verë dhe të heqë tapën për 7 sekonda. Hyrja: 100-240V AC

3. Dizajn elegant: Dritare unike transparente vizualizon të gjithë procesin e nxjerrjes së tapës. Përfshihet një hapëse letrash.

4. Dhurata më e mirë për dashamirët e verës: Doreza mund të jetë dhurata perfekte për Krishtlindje, Ditëlindje, Falënderime,  Diplomim dhe raste të tjera.

Specifikim
Materiali: ABS
Ngjyra: Shikoni Foto
Kodi: #000110

Karakteristikat

1. Lehtë për t’u përdorur: funksionim i thjeshtë i butonit, shtypni “button down” për të hequr tapën nga shishja, shtypni “buttoned” për të hequr tapën nga hapësja.

2. E fuqishme dhe e rimbushshme: Bateri e rikarikueshme e integruar, një karikim i plotë mund të hapë deri në 60 shishe verë dhe të heqë tapën për 7 sekonda. Hyrja: 100-240V AC

3. Dizajn elegant: Dritare unike transparente vizualizon të gjithë procesin e nxjerrjes së tapës. Përfshihet një hapëse letrash.

4. Dhurata më e mirë për dashamirët e verës: Doreza mund të jetë dhurata perfekte për Krishtlindje, Ditëlindje, Falënderime,  Diplomim dhe raste të tjera.

Specifikim
Materiali: ABS
Ngjyra: Shikoni Foto
Kodi: #000110

Be the first to review “Hapese Vere Elektrike”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu