20%

Discount

For Books Of March

Enter Prmotion Code

Sale2021

Hekur Me Avull Haeger

L2,490.00L4,990.00 (-50%)

In stock

Hekur Me Avull Haeger

Risia me e re sapo erdhi tek ishpejti.al per ju, Hekur Me Avull Haeger ideale dhe praktike per te gjitha shtepite. Mund ta merrni shume lehte ne udhetime sepse eshte portativ. Me nje fuqi prej 220-240V ose ndryshe 1370W, ngrohet ne me pak se 45 sekonda. E sigurte, e lehte ne perdorim dhe jo e demshme per shendetin. Hekurosni gjihcka, bluza, kemisha, pantallona etj.
Kodi: #0011

Compare

L2,490.00L4,990.00 (-50%)

Përshkrim

Hekur Me Avull Haeger

Risia me e re sapo erdhi tek ishpejti.al per ju, Hekur Me Avull Haeger ideale dhe praktike per te gjitha shtepite. Mund ta merrni shume lehte ne udhetime sepse eshte portativ. Me nje fuqi prej 220-240V ose ndryshe 1370W, ngrohet ne me pak se 45 sekonda. E sigurte, e lehte ne perdorim dhe jo e demshme per shendetin. Hekurosni gjihcka, bluza, kemisha, pantallona etj.
Kodi: #0011

Reviews (0)

Be the first to review “Hekur Me Avull Haeger”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shihni postimet e Instagram-it

    No access token

Main Menu

Hekur Me Avull Haeger

Hekur Me Avull Haeger

L2,490.00L4,990.00 (-50%)

Add to Cart