AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Hekur Portativ Sokany

$ 43.13$ 86.26 (-50%)

In stock

Risia me e fundit erdhi tek ishpejti, Hekur Portativ Sokany.
Me nje fuqi prej 1200 watt.
Ngrohet shpejt per vetem 30 sekonda.
Praktike dhe shume e lehte ne perdorim thjeshte mbusheni me uje dhe gati.
Mund te merret me vete kudo fale vecorise se saj portative.
Me madhesi 30 x 15.5 x 12 cm.
Me kapacitet deri ne 260 ml.

Risia me e fundit erdhi tek ishpejti, Hekur Portativ Sokany.
Me nje fuqi prej 1200 watt.
Ngrohet shpejt per vetem 30 sekonda.
Praktike dhe shume e lehte ne perdorim thjeshte mbusheni me uje dhe gati.
Mund te merret me vete kudo fale vecorise se saj portative.
Me madhesi 30 x 15.5 x 12 cm.
Me kapacitet deri ne 260 ml.

Be the first to review “Hekur Portativ Sokany”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu