AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Heqes Gervishtjes Per Makina Renumax

L 1,990.00L 3,980.00 (-50%)

In stock

Ke gervishtur makinen dhe po te iken mendja?
Mos u shqeteso!
Sapo kemi sjelle Renumax, menyra me e thjeshte dhe e lehte per te eliminuar gervishtjet nga makina juaj!

Aplikoje direkt ne siperfaqen e demtuar dhe lere te thahet. Vjen me nje aplikues sfungjeri qe e ben akoma edhe me te lehte perdorimin.

Formule e dizenjuar per te mbushur miliona mikro-grimca.
Funksionon per cdo ngjyre dhe cdo lloj makine.

Makina jote do te jete si e re serish!

Praktike dhe shume ekonomike.

Ke gervishtur makinen dhe po te iken mendja?
Mos u shqeteso!
Sapo kemi sjelle Renumax, menyra me e thjeshte dhe e lehte per te eliminuar gervishtjet nga makina juaj!

Aplikoje direkt ne siperfaqen e demtuar dhe lere te thahet. Vjen me nje aplikues sfungjeri qe e ben akoma edhe me te lehte perdorimin.

Formule e dizenjuar per te mbushur miliona mikro-grimca.
Funksionon per cdo ngjyre dhe cdo lloj makine.

Makina jote do te jete si e re serish!

Praktike dhe shume ekonomike.

Be the first to review “Heqes Gervishtjes Per Makina Renumax”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu