iShpejti

🎁  Karta e Klientit: PĂ«rfitime tĂ« Pafundme! Abonohu Sot! 🎁
Availability: In Stock

Tavoline Portative Laptopi Me Drite

2990 L

Kategoria:

PĂ«rshkrimi

 

Veçoritë:
·Kjo desktop laptop mund të ndryshojë këndin dhe lartësinë e desktopit, të cilat mund të ndryshohen sipas komfortit të përdorimit.
·Ka dy shtylla të vogla nën desktop, që mund të bllokojë laptopin.

·Ka një sirtar ndërruar në të djathën e desktopit, që mund të ruajë furnizimet e vogla të zyrës. Dhe pozicioni do të instalojë në rast se lart apo poshtë.
·Porti usb në cepin e sipërm të tavolinës mund të përdoret për të futur një dritare natë dhe një ventilator elektrik të vogël.
·Ka një dizajn librash në anën e tavolinës, mund të hapni librin dhe ta lexoni atë në raft.
·Tavolina mund të përcillet, dhe është e sheshtë pas përcjelljes, e cila është shumë e përshtatshme për ruajtjen dhe nuk zënë hapësirë.
·Desktopi është bërë nga materiale mjedisore me densitet të lartë, të forta dhe të qëndrueshme.

You're viewing: Tavoline Portative Laptopi Me Drite 2990 L
Zgjidhni opsionet
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Shopping cart close