AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Ibrik Çaji Qelqi

L 990.00

In stock

Kapaciteti:

Çajnik 400ml / 600ml / 800ml / 1000ml; gotë me dy mure filxhan çaji 50ml.

Bërë nga qelqi i lartë borosilikat, rezistencë ndaj temperaturës së lartë. Bën nuk përmbajnë metale të rënda dhe është miqësore me mjedisin.

Ju mund të vloni ujë direkt në sobë me gaz ose ndonjë zjarr të hapur, nr kazan shtesë është i nevojshëm për të bërë ujin, kështu që të bëni çaj dhe kafeja bëhet e thjeshtë

Bëni një tenxhere me çaj aromatik për të pritur mysafirë dhe miq.

Të përshtatshme për duke bërë çaj aromatik, çaj jeshil, çaj të zi, pu’er, çaj oolong. E sigurisht, mund ta përdorni për të filtruar kafenë.

Filtri i qelqit i pajisur është shumë i mirë dhe mund të filtrojë kafenë shumë mirë.

Be the first to review “Ibrik Çaji Qelqi”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu